Profil společnosti

DESIGN CENTRUM HANÁK

Představujeme vám druhý největší showroom v České republice, který se pyšní opravdu rozsáhlou ukázkou interiérového nábytku a dveří HANÁK. DESIGN CENTRUM HANÁK je součástí výrobního závodu v Popůvkách a bylo slavnostně otevřeno již v roce 2004. Do roku 2010 bylo největším showroomem u nás. Překonalo ho pouze HANÁK FORUM v Praze Čestlicích, které má v současnosti nejrozsáhlejší výstavku nábytku. V našem DESIGN CENTRU navrhujeme interiérový nábytek na míru. Jsme největším studiem na Moravě, pro inspiraci k nám přijíždí zákazníci ze všech koutů Moravy.

HANÁK NÁBYTEK je tradiční česká firma s 30letou tradicí, za níž stojí už 3 generace rodiny Hanákových, které se naplno věnovali a věnují výrobě toho nejkvalitnějšího nábytku. Nejde o reklamní slogan, ale o skutečná léta tvrdé práce, dlouhé řady zkušeností a nadšení, se kterým dnešní majitelé, otec a syn Stanislavové Hanáci, a stejně tak zaměstnanci firmy, nábytek vyrábějí a posouvají ho dál jak v originálním designu, tak především v kvalitě.

Díky vlastnímu vývoji, moderním technologiím, ale i poctivému ručnímu řemeslu, vyrábí firma HANÁK ročně statisíce nábytkových sestav pro zákazníky nejen v Česku, ale po celém světě.

Kromě neobyčejné kvality a vlastního designu je v současnosti jednou z hlavních předností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, který znamená domov v jedné značce, tedy od jednoho výrobce. Firma HANÁK NÁBYTEK má ojedinělé portfolio, které nemá konkurenci. Nikdo jiný v Česku a pravděpodobně ani v Evropě nevyrábí interiérový nábytek včetně interiérových dveří. V tom je HANÁK naprosto výjimečný.

Exkluzivní kolekce PREMIUM představuje nábytek a dveře v nejkvalitnější povrchové úpravě 7vrstvého laku a ušlechtilých dýh. Kolekce TREND zahrnuje nábytek v dřevodekorech a kvalitních lesklých nebo matných laminátech.